fbpx
produkcija

Granitas

Granitas – natūralus akmuo, susidarantis veikiant dideliam slėgiui ir temperatūrai. Granitas susideda iš įvairių mineralų ir priklauso magminių intrūzinių uolienų grupei.


Granitas pasižymi tvirtu paviršiumi, yra atsparus gamtos veiksniams, tinka tiek vidinei, tiek ir išorinei apdailai. Dažniausiai granitas naudojamas virtuvės ir vonios stalviršiams, grindų ir sienų apdailai, laiptų pakopoms, palangėms, fasadams, kapų plokštėms, paminklams.

produkcija

Marmuras

Marmuras – metamorfinė uoliena, sudaryta iš mineralo kalcito. Marmuras susidaro esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, todėl yra atsparus vandeniui, mechaniniams įbrėžimams, ilgaamžis.


Marmuras naudojamas židinio apdailoms, vonios stalviršiams, grindų ir sienų apdailai, laiptų pakopoms, palangėms.

produkcija

Kvarcas

Aukštos kokybės dirbtinis akmuo naudojamas virtuvės ir vonios stalviršiams, grindų ir sienų apdailai, laiptams, palangėms, židiniams bei kitoms interjero detalėms gaminti.
Plati spalvų įvairovė patenkins net išrankiausių klientų lūkesčius.

 

Virtuvinius stalviršius gaminti taip pat siūlome iš kokybiško čekiško kvarcinio akmens Technistone®. Technistone akmens paviršius yra itin kompaktiškas, kietas ir neturi porų, kurios trauktų dulkes bei nešvarumus. Iš šio akmens gaminamos palangės bei laiptų pakopos.

produkcija

SapienStone

SapienStone“ keraminės plokštės pagamintos naudojant unikalų gamybos procesą, kuris užtikrina plokščių ilgaamžiškumą ir atsparumą išoriniam poveikiui bei cheminiams valikliams.

 

SapienStone“ techninės savybės suteikia plačias galimybes plokščių naudojimui: jos puikiai tiks biurams, virtuvės ir vonios stalviršiams. Plokštės yra atsparios dideliam karščiui ir saulės šviesai, todėl gali būti naudojamos ir lauko baldų gamybai.


Pažangios gamybos proceso metu išgaunamos išskirtinės spalvos, raštai ir tekstūros (plokštės gali būti blizgaus ir matinio paviršiaus)todėl „SapienStone“ spalvų paletė tiks prie įvairiausių baldų ir interjero dizaino bei patenkins net išrankiausio kliento poreikius.

produkcija

Mozaika

Ypatingą poreikį turi stiklo mozaika. Ji yra pagaminta iš specialaus smėlio. Gaminant stiklo mozaiką, ji yra specialiu būdu išdegama, todėl stiklo mozaika yra ypatingai atspari, ji nebijo temperatūros pokyčių, karščio ir šalčio.

 

Akmens mozaika ir grindinio paneliai yra suklijuoti ant stiklo pluošto arba plastmasinių sietelių, todėl nesunku išgauti reikiamą jų formą. Mozaika tinkama grindims, sienoms, vonios kambariui, pirtims, baseinams.

Skalūnas – drėgmės nesugeriantis akmuo, todėl plokštės neskilinėja, net esant dideliems temperatūrų svyravimams, lengvai plaunasi.Aukščiausios kokybės natūralaus akmens gaminiai atrodys prabangiai ir įneš dalelę gamtos į Jūsų namus.

 

produkcija

Plytelės

UAB “ARSENALAS“ parduotuvėse rasite itin platų  plytelių pasirinkimą. Prekiaujame akmens masės, keraminėmis, klinkerio ir baseinų plytelėmis.

Dėl konkretaus baseino plytelių pasiūlymo, prašome susisiekti su mumis.

produkcija

Agatas

Agatas turi jam būdingą tekstūrą – koncentriškas įvairių atspalvių juostas. Dažnai agato viduryje būna kvarco drūza. Būna margas, vienspalvis, juostuotas. Plunksniniai, vėduoklių, vamzdelių pavidalo neskaidrūs ar pusiau skaidrūs mineraliniai dariniai primena medžius, samanas, dumblius, rožių žiedus, paukščių plunksnas.