fbpx

Apie mus

UAB „ARSENALAS“

Pagrindinės UAB „Arsenalas“ veiklos sritys – granito, marmuro, onikso, kvarco prekyba ir apdirbimas. Taip pat siūlome itin platų pasirinkimą mozaikų interjerui, keraminių ir akmens masės plytelių vidaus ir lauko apdailai.

 

Visas savo siūlomas prekes importuojame patys, prieš tai kruopščiai jas atrenkame. Mūsų prekybos centruose rasite išskirtinio dizaino interjero apdailos medžiagų, kurios atitiks net patį subtiliausią skonį. Ištikimiems klientams visada taikome nuolaidas!


Galime pasiūlyti didelį asortimentą akmens plokščių ruošinių gamybai bei jau pagamintų produktų – stalviršių, laiptų pakopų, palangių ir kitų natūralaus akmens gaminių. Mūsų parduotuvėse rasite pačių įvairiausių akmens rūšių pasirinkimą. Natūralaus akmens panaudojimo galimybės išties plačios. Dėl savo apdirbimo galimybių ir patvarumo, vis populiaresnis tampa granitas, kurio mūsų įmonė siūlo virš 50 skirtingų rūšių.


Naudodami pažangią kompiuterizuotą gamybos liniją, kokybiškai gaminame ir apdirbame įvairiausius gaminius iš akmens. Virtuvės, vonios stalviršiai, židinių apdailos detalės preciziškai pagaminamos pagal kiekvieno kliento poreikius. Mūsų patyrę specialistai patars ir padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasirinkimą.


Interjero dizaineriai ir architektai „Arsenalo“ prekybos centruose suras sprendimus išskirtinumo ir kokybės reikalaujantiems projektams. Kviečiame Jus užsukti pas mus mūsų įsikūrusiuose salonuose Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose.

M1L4 Crogiolo D_Segni Colore Tappeto 5, Marazzi