Marmuro plokštės
Marmuras – metamorfinė uoliena, sudaryta iš mineralo kalcito. Marmuras susidaro esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, todėl yra atsparus vandeniui, mechaniniams įbrėžimams, ilgaamžis.
Marmuras naudojamas židinio apdailoms, vonios stalviršiams, grindų ir sienų apdailai, laiptų pakopoms, palangėms.

simage_800x500__Marmuro-plokstes-titul__IMG_20170301_084928_resized_20170314_013743414
simage_800x500__Marmuro-stalvirsiai-tituline__marble island

Marmuro stalviršiai
Mamuro stalviršiai – gražūs ir prabangūs, įvairių spalvų, išmarginti unikaliais gamtos sukurtais raštais. Daili išvaizda ir ilgaamžiškumas lėmė marmuro populiarumą – tai vienas dažniausiai pasirenkamų natūralių akmenų virtuvės interjero apdailai.
Siūlome platų, nuolat atnaujinamą marmuro pasirinkimą. Atliekame matavimo ir montavimo darbus. Tel. Nr. pasiteiravimui: 8 618 88 238.

Marmuro plytelės
Marmuro plytelės pasižymi visomis marmurui būdingomis savybėmis – yra nepaprasto grožio, elegantiškos ir gali būti plačiai naudojamos.
Plati marmuro akmens tekstūros įvairovė lėmė ir gana gausų marmuro plytelių asortimentą. Tarp siūlomų produktų galima rasti įvairių atspalvių (nuo šviesiausių iki gana tamsių) ir skirtingais ornamentais.

simage_800x500__Marmuras-plyteles-tituline__9
r

Marmuro palangėsTravertinassimage_800x500__Travertinas-tituline__travertinai
Onyx wall tile

Oniksas
Oniksas yra laikomas pusbrangiu akmeniu ir pasižymi itin skirtingomis spalvomis ir vidinę struktūrą atskleidžiančiais raštais. Onikso atspalvių gama dažnai kinta sluoksniais, taip dekoratyvinis akmuo įgauna unikalumo.
Prabangiai tviskantis oniksas kuria jaukią ir malonią atmosferą.


Židinių apdailaUAB „ARSENALAS“ gamina įvairią židinių apdailą, pagal jūsų pageidavimus. Dėl daugiau informacijos prašome susisiekti telefonu 846 470 490, arba el. paštu klaipeda@arsenalas.lt

simage_800x500__Zidiniu-apdaila__zidiniu_apdaila_01
simage_800x500__Naturalaus-akmens-apdaila-tituline__apdaila_01-1

NATURALAUS AKMENS KOMPOZICIJOS
Natūralus akmuo skalūnas - tai tvirta, atspari erozijai, įvairiaspalvė uoliena, per milijonus metų susiformavusi giliminiuose žemės plutos sluoksniuose. Žemės plutoje ši uoliena išsidėsčiusi sluoksniais, todėl jos iškasama įvairiausių spalvų ir tekstūrų. Tai nepakartojamas gamtos kūrinys. Uolieną galima skaldyti ypač plonais sluoksniais, todėl ją tinka naudoti net stogo dengimui. Šiose uolienuose gausu chloritų, kvarco ir kitų mineralinių junginių.


Marmuro plautuvės