Granito plokštės
Granitas – natūralus akmuo, susidarantis veikiant dideliam slėgiui ir temperatūrai. Granitas susideda iš įvairių mineralų ir priklauso magminių intrūzinių uolienų grupei.
Granitas pasižymi tvirtu paviršiumi, yra atsparus gamtos veiksniams, tinka tiek vidinei, tiek ir išorinei apdailai. Dažniausiai granitas naudojamas virtuvės ir vonios stalviršiams, grindų ir sienų apdailai, laiptų pakopoms, palangėms, fasadams, kapų plokštėms, paminklams.

plokstes_sand
simage_800x500__Granito-stalvirsiai-tituline__arsenalas.lt_granito_stalvirsiai_2

Granito stalviršiai
UAB "Arsenalas" siūlo įvairių atspalvių granito stalviršius, kuriuos importuoja tiesiogiai iš tiekėjų. Stalviršiai gaminami moderniomis, pilnai automatizuotomis CNC akmens apdirbimo staklėmis. Stalviršiai pagaminami greitai, tiksliai ir kokybiškai. Granito stalviršio storis gali būti 2 arba 3 cm.

Atliekame matavimo ir montavimo darbus. Tel. Nr. pasiteiravimui: 8 618 88 238.

Granito plytelėssimage_800x500__Granito-plyteles-pagrindine__arsenalas.lt_granito_plyteles_1
simage_800x500__Granito-kolekcijos__G Volga Blue

Granito palangėsGranito laiptai
UAB „ARSENALAS“ turi platų laiptų pasirinkimą. Taip pat priimame ir individualius užsakymus. Dėl daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis telefonu 846 470 490 arba el. paštu klaipeda@arsenalas.lt

simage_800x500__Granito-laiptai-tituline__G laiptai P1180316
simage_800x500__Granito-stalai-tituline__g703_apvalus_2

Granito stalai
Šiuo metu prekyboje turime įvairių spalvų bei išmatavimų granito staliukų. Taip pat gaminame individualius užsakymus iš pasirinktų granito plokščių.

Granito trinkelės, borteliai, stulpeliai
Turime prekyboje įvairių atspalvių, išmatavimų bei apdirbimų granito trinkelių. Taip pat galime užsakyti trinkeles pagal individualius užsakymus.

simage_800x500__Granito-trinkeles-tituline__granito_rutuliai
simage_800x500__Granito-fontanai-tituline__arsenalas.lt_granito_fontanai_1

Fontanai, statulos, vazos
UAB „ARSENALAS“ tiekia įvairiausių išmatavimų ir formų vazas, statulas bei fontanus. Kiekvienam klientui atrasime ką pasiūlyti. Dėl konkretaus pasiūlymo, prašome susisiekti telefonu 846 470 490 arba el. paštu klaipeda@arsenalas.lt

Kolumbariumai
UAB „Arsenalas“ projektuoja, gamina ir įrengia granito kolumbariumus pagal pageidaujamus išmatavimus.

Mūsų specialistai suprojektavo, pagamino ir įrengė kolumbariumus Klaipėdos r., Nidos, Palangos, Tauragės, Šiaulių, Jonavos miestų kapinėse.

Granito kolumbariumai atrodo labai estetiškai, yra solidūs, prabangūs ir ilgaamžiai.
Galimi įvairiausi kolumbariumų kompozicijų ir granito spalvų pasirinkimai.

simage_800x500__Kolumbariumu-gamyba__lebartkol3_